Board of Directors

John Gasparo
John GasparoPresident
Security Paving Company, Inc.
Kurt Kroner
Kurt KronerVice President
Kroner Environmental Services, Inc.
Gus Madrigal
Gus MadrigalTreasurer
Alcorn Fence Company
Paul Marshall
Paul MarshallSecretary
Domestic Rail Solutions, Contracting

Travis Clausen

Sully-Miller Contracting Co.

Scott Damon

Savala Equipment Rentals

Rex Endrizzi

Endrizzi Enterprises, Inc.

Louis E. Fisher III

Cell-Crete Corporation

Robin Hartnett

California Earth Transport, Inc.

Ian Johnson

Bragg Crane & Rigging

Kurt Kroner

Kroner Environmental Services, Inc.

Ed Lyon

RMA Group, Inc.

Gustavo Madrigal

Alcorn Fence Company

Paul Marshall

Veternas Engineering Services, Inc.

Tim McVay

Marco Transport

Erwin Mendoza

High-Light Electric, Inc.

Scott Milne

Nobest Inc.

Roberto Mora

Western Paving Contractors, Inc.

Gerald Mouzis

The Mouzis Law Group

J.D. Nanci

EBS General Engineering, Inc.

Dan Ngo

Silverado Contractors, Inc.

Larry Pim

Riverside Construction Co., Inc.

Tim Saenz

RMA Companies

Steve Stanage

KEC Engineering

Andy Steinberg

Mr. Crane, Inc.

Edward M. Twining, Jr.

Twining Inc.

Steve Yurosek

Sukut Construction

Jonathan Vick

Atkinson, Andelson, Loya, Ruud & Romo

Anthony Yap

Trinity Fence Company

1974 Edwin M. Kalish*

1975 Leonard Brutocao

1976 Lee Volmer

1977 Charles W. Poss*

1978 Don Thompson*

1979 Jack Saiz Jr.

1980 John J. Clarke*

1981 Donald Gladden

1982 Bill Maness*

1983 Tim MacDonald

1984 Arnold S. Nelson

1985 Dan Grandpre

1986 Donald L. McCoy

1987 James D. Sprinkel

1988 George B. Cooke

1989 LeRoy McAfee

1990 Jon Salata

1991 James T. Gasparo

1992 Dean Rasmussen

1993 Les Farrow*

1994 Stan Howard

1995 Doug Burhoe

1996 Jack Blakely

1997 Greg Erickson

1998 Jim O’Kane

1999 Brad Cooke

2000 George Bragg*

2001 Chuck Poss

2002 Greg Dineen

2003 Mike Crawford

2004 Paul Von Berg

2005 Dorna Seanez

2006 Doyle Powell

2007 David Elsberry

2008 Seth Hammond

2009 Larry Nodland

2010 Charles Rasmussen

2011 Curtis Farrow

2012 Pete Rasic

2013 Mike Murphy

2014 Donald “Matt” Pim

2015 Scott MacIntosh

2016 Greg Salsbury

2017 Greg Salsbury

2018 Mike Rodriguez

2019 Stanley Howard

2020 Denise Cooper

2021 Steve Ward

2022 Jonathan Gauthier

Print Friendly, PDF & Email